ASLAN GRUP          ANASAYFA         HAKKIMIZDA         HİZMETLERİMİZ         ARAÇLARIMIZ       REFERANSLAR        İLETİŞİM
 

Referanslar

Emniyetli, hızlı ve programlı çalışma firmanın ana prensibidir. Proje ve kontrat yüklerinde, verilmiş olan taşıma fiyatları piyasa dalgalanmalarına karşı ASLAN garantisindedir.

ASLAN lojistik, yükü hem mal hem de zaman açısından uluslararası çalışan CMR sigortası ile tam bir teminat altına almıştır. Gerek ithal gerekse ihraç yüklerinde itina gös¬terilen ve operasyonun her safhasına yayılan azami dikkat, hızlı ve emniyetli SEYİR ile en uyumlu şekilde birleştirilerek yük sahibine İDEAL bir HİZMET BUKETİ sunmak, Aslan Lojistiğin bir İHTİSASI'dır.
Grupaj yüklerde "kapıdan kapıya komple hizmet" anlayışı içinde, depolama, dağıtım ve toplama ağı, hem yurt içinde hem de yurt dışında sayın müşte¬rilerimize bir telefon kadar yakındır.

Bu koşullar göz önüne alındığında Aslan Lojistik 1978’den, 2006 yılına kadar Türkiye’de ve dünyada sayısız dev kuruluşlar ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Bizim referansımız “gelecek”, çünkü biz “geleceğiz…”


  Aydınevler Mah. Yiğit Sk. No:1 - 34854 Küçükyalı / Maltepe / İSTANBUL
Tel : 0090 2163672610- Fax :0090 2163672611