ASLAN GRUP          ANASAYFA         HAKKIMIZDA         HİZMETLERİMİZ         ARAÇLARIMIZ       REFERANSLAR        İLETİŞİM
 
Bir Tarihtir Aslan Lojistik

Bir tarihtir Aslan Lojistik, çünkü gelişmekte olan Türkiye ekonomisi ile birlikte büyümüş güçlenmiş ve şimdi dünya çapında hizmet verdiği sektöründe yeniliklere öncü olarak en üstteki yerini almıştır. 

1978’den bu yana size hizmet veren Aslan Lojistik, yıllardır vazgeçmediği Teknoloji, Güven, Hız ve sonuç olarak Memnuniyet parolasından bugün yenilen kimliği ile de taviz vermeden tüm dünyada aşındırdığı asfaltları, kat etmeye devam etmektedir. “Teknolojisi” ile sektörüne yol gösterici olan firmamız Türkiye’de ilk defa GPS sistemiyle taşıtları sürekli olarak kontrol altında tutarak öncülükçü vasfını da ortaya koymuştur.

Minimum 5 yıllık tecrübeli şoför kadrosuna sahip Aslan Lojistik “Güven” parolasından hiç şaşmadan sizleri hizmetinde yollarına devam etmektedir.

Aslan Lojistik ayrıca bünye­sinde deniz (container) ve hava kargo servislerini de kurmuş olup, deniz, hava ve kara'da bütünleşe­rek komple bir FORWARDING hizmeti vermekte böylece günümüz iş yaşamında en önemli unsurlardan biri olan “Hız” sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Bir telefon ile “Kapıdan Kapıya” hizmetimizle de siz müşterilerimize sunduğumuz tüm bu kolaylıklar yanında “Memnuniyetiniz” için tamamlayıcı unsurdur.   1978’den beri sırf siz kazanın diye biz hiç uyumadık… çünkü hayallerimiz var, çünkü hayalleri olanlar asla uyuyamazlar…   


  Aydınevler Mah. Yiğit Sk. No:1 - 34854 Küçükyalı / Maltepe / İSTANBUL
Tel : 0090 2163672610- Fax :0090 2163672611